• Twitter
 • Twitter
 • Twitter
 • Twitter
משרד: 03-5278080 שלחו לנו דוא"ל   

לקוחות ממליצים

Appgrade

Appgrade

רותם עמר

 המלצה חמה מכל הלב!!! באנו לוובסטיק עם המלצה מחברת העיצוב שלנו שאמרו “עיצבנו לכם אתר מורכב ויש רק חברה אחת שאנחנו ממליצים עליה שתעשה את העבודה, וובסטיק ושי סקנדרני” ואכן… העיצוב שלנו מורכב עם התנהגויות מורכבות והם עשו את זה בצורה מושלמת. מלבד איכות העבודה קיבלנו יחס ושירות שאין שני לו. אני ממליץ מכל הלב!

  AIG ישראל

  AIG ישראל

  סמנכלית שיווק

  ברצוני לציין את השירות המקצועי והייחודי אותו נתן שי סקנדרני לחברה. המסירות והחדירה להצלחה שירתו נאמנה את AIG ישראל. שי הביא ניסון רב לתחום הפעילות פריפומנס שהתבצעה דרך אתר החברה, ובעזרתו של שי ידענו למקסם את הליד לכדי תוצאה פיננסית מידית.שי הציג פתרונות 360, מה שנתן למנהל השיווק את הבטחון בבחירת הספק.

   גלריה מאירהוף

   גלריה מאירהוף

   פביאן בראל

    חברת וובסטיק עיצבה עבורנו עמוד נחיתה בשנת 2010 .השירות אשר קיבלנו כלל עיצוב העמוד וכתיבת טקסטים ייעודיים עבורנו.התוכן אשר נכתב ע”י שי סקנדרני תאם למסרים השיווקיים של מוצרנו ,תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. לא פחות חשוב, השירות שקיבלנו משי היה נעים, אדיב, מקצועי וקשוב לכל בקשה. אנו ממליצים בחום לשתף פעולה עמו…

    Phytech

    Phytech

    איתן פלג

    החבר’ה הנחמדים מוובסטיק מימשו עבורנו אתר תדמית לחברה (עוצב ע”י פומיקה סטודיו). למרות העיצוב המורכב ולוחות זמנים די מטורפים שדרשנו מהם, האתר פותח במקצועיות רבה, תוך כדי עמידה בלוחות זמנים, גמישות רבה תוך כדי ביצוע, ובסופו של תהליך קיבלנו מוצר טוב מאוד ומערכת ניהול שמאפשרת לנו לשנות ולערוך את התכנים לאורך זמן.

     אוקטופוס

     אוקטופוס

     אסף בלוקה

     פניתי לשי במטרה להקים אתר, עמוד פייסבוק ובעיקר לקבל אסטרטגיית הנעה לפעולה לדאנס בר שלנו. לאורך כל הדרך נהניתי משירות חם ובגובה העיניים. אין ספק כי שי סקנדרני ניחן במקצועיות , יצירתיות ומסירות. עמוד הפייסבוק שלנו גרף יותר מ5000 לייקים ואנחנו מקבלים עשרות פניות ביום מהאתר. מהמפגש הראשון הבנתי שהגעתי למקום הנכון.

      אלקטריקל

      אלקטריקל

      יואב קיש

      חברת וובסטיק בראשותו של שי סקנדרני היתה הספק שלנו בעיצוב אתר חדש למכירות כתבי שירות למוצרי חשמל. היכולת של וובסטיק להבין מצד אחד את הצורך ומצד שני את המסר ללקוח עזרה לנו מאד לכול אורך הפרויקט. הזמינות וההיענות בלוחות זמנים קצרים עזרה לפרויקט להצליח..

       סאבלט

       סאבלט

       רפי פומרוק

       חיפשתי את האדם שיצליח לבנות עבורי מערכת לניהול אירועים לסאבלט. באתי עם דרישות והתרשמתי מהקריאטיביות והמחשבה על הפרטים הקטנים. שי נותן לאורך כל הדרך תחושת ביטחון, יחס לבבי ובעיקר פתרונות יצירתיים וערך מוסף לכל צורך שהעלתי. שי סקנדרני מלווה אותנו עד היום בכל נושא אסטרטגיה איטרנטית כוללת לניהול ושיווק הסאבלט. ישר כוח!

        קרן הגשמה

        קרן הגשמה

        מור בראון

        ההרגשה העיקרית שליוותה אותי מהרגע הראשון ובמהלך כל העבודה עם שי וצוות  וובסטיק היא שיש רצון כן ואמיתי להיות מעורבים בתהליכים הארגוניים שלנו, רצון להעמיק וללמוד את העסק שלנו עד לנקודה בה בה הרגשנו שהם חלק ממנו ומהדרך שלנו. העבודה היא תמיד נוחה, מהירה, קריאביטית ודינמית והיא ממשיכה להיות כך כפי שציפיתי עוד בתחילת הדרך.

         APS

         APS

         תומר אור

         במהלך פרוייקט שירות ותחזוקה לאתר שלנו אצל שי והצוות שלו נתקלתי ביחס מקצועי, חברי, אדיב ומהיר, שימח אותי לגלות אנשים כמוהם בתחום, אשמח להמשיך ולהמליץ עליהם באופן אישי לכל מי שיפנה אלי.