• Twitter
  • Twitter
  • Twitter
  • Twitter
משרד: 03-5278080 שלחו לנו דוא"ל   

אודותינו - קצת על החברה

 

לוובסטיק יש צוות פיתוח מקצועי ביותר ועתיר ניסיון. וחשוב לא פחות, מנהלי פרויקטים שמבינים פיתוח ולקוחות.

חברת וובסטיק תפתח עבורך את אתר האינטרנט המותאם ביותר עבור העסק או הארגון שלך, לצד אפליקציות הפייסבוק והמובייל שילוו ויקדמו אותך למקומות חדשים – תוך ניהול מקצועי, ליווי אישי ועיצוב מרשים. וובסטיק מגייסת ומפעילה את כוח האדם הייעודי ואת מיטב הטכנולוגיה על מנת להוציא לפועל את האסטרטגיה המוצעת בצורה הטובה ביותר, כולל פיתוח אתרים רספונסיביים, בניית אפליקציות תואמות טאבלט ומובייל (אנדרואיד ואייפון), קריאייטיב, עיצוב ממשק וחוויית המשתמש, ופיתוח המוצר – כל זאת תוך כדי ניהול הפרוייקט בכללותו בצורה המקצועית ביותר.

                                   

הניסיון הוא הטוב שבמורים, חבל ששכרו יקר” (משפט סיני עתיק)

חברת וובסטיק פועלת בתחום הפיתוח מזה עשור, אשר במהלכו זכתה החברה ללוות ולהוביל פרויקטים מרתקים, מאתגרים וחלוצים בתחומם, סיפקה פתרונות טכנולוגים מתקדמים למגוון לקוחותינו, ותוך כדי התהליך אף הפכה אותם לחברינו לדרך. החברה הקימה לא מעט מיזמים אשר נועדו להפוך לנכסים מניבים – חלקם צלחו ואילו אחרים נגנזו, אך מכל אחד ואחד זכו אנשי החברה ללמוד אינספור שיעורים מרתקים על התפתחות עסקית נכונה בעולם ה-WEB  הדינאמי שאינו מפסיק להתפתח לרגע וחושף כל יום עולמות חדשים ומעניינים. את הניסיון הזה מביאה עימה חברת וובסטיק לכל פגישה עם לקוח/ חבר, הדלת שלנו תמיד פתוחה ואנו כאן גם כדי להעניק מניסיוננו לאחרים. גם אם זה אומר לשלוח סטארטאפיסט צעיר ונלהב הביתה לצורך חשיבה מחודשת, על מנת לתכנן את המוצר שלו פעם נוספת כדי שיהיה בשל לפיתוח.

מבינים את הפעילות העסקית שלכם באינטרנט
צוות וובסטיק שם את הדגש העיקרי על הבנת הלקוח וצרכיו, ומתאים אותן למציאות הקיימת ברשת..

בשלב ראשון אנו מפענחים יחד איתכם מהי המטרה אליה אתם שואפים באינטרנט, לאחר מכן, וובסטיק תשרטט עבורכם תכנית עבודה אפקטיבית, תגדיר את המטרה הרצויה וכן את יעדי הביניים שבדרך, ולבסוף, בדרך לעוד נכס דיגיטאלי מניב, החברה תפתח עבורכם את האתר הטוב ביותר אשר יענה על כל הצרכים והמטרות שהוגדרו מראש, תוך ליווי מקצועי ובעיצוב מרשים.


כוח אדם מיומן, מקצועי ומנוסה

חברת וובסטיק בוחרת בקפידה ובמיומנות את כוח האדם המתאים ביותר עבור כל פרויקט, על פי היכולות והניסיון הקיימים,

וזאת על מנת לספק עבורכם את הפרויקט בצורה היעילה, המקצועית והמתאימה ביותר לכם.

ניסיון עשיר ומגוון

ההתמחות והניסיון של חברת וובסטיק במתן פתרונות יצירתיים ומקצועיים עבור לקוחותינו, ובפיתוח אתרי האינטרנט המותאמים ביותר עבור בתי העסק שלהם, משפיעה ישירות על חוויית לקוח והמוצר הסופי שלכם. השילוב המבטיח של ידע וניסיון רב, אותם צברנו לאורך מאות פרויקטים,  מאפשר לנו לספק לכם  את השרות הטוב ביותר עבורכם.

יחס אישי וחברי

הלקוחות של חברת וובסטיק הם הרבה מעבר ללקוחות – מבחינתנו הם גם שותפים לדרך וחברים לתהליך, וכך אנו בוחרים אותם.

רבים מלקוחות החברה מוצאים עצמם יושבים איתנו על כוס בירה טובה ומתייעצים גם בתחומים ונושאים שמעבר לתחום העבודה, דלתנו שלנו תמיד פתוחה לכולם, אחרי הכל, בדיוק בשביל זה אנו באים לעבודה בבוקר.