• Twitter
  • Twitter
  • Twitter
  • Twitter
משרד: 03-5278080 שלחו לנו דוא"ל   

שירותים

01. ניהול פרוייקטים מושלם

ניהול הפרויקטים המקצועי של חברת וובסטיק מאפשר לכם להפקיד בידינו כל משימה בלב שקט ובידיעה כי נבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

02. פיתוח בחזית הטכנולוגיה

לחברת וובסטיק ניסיון עשיר המאפשר לכם להקים כל אתר העולה על רוחכם – פיתוח אתרים רספונסיביים, פיתוח בשפות שונות כגון PHP, Java Query ו- HTML5, שימוש במערכות וורדפרס, ג’ומלה ומג’נטו, ואף טכנולוגיית מייקרוסופט. תנו לנו רעיון או עיצוב ואנחנו כבר נממש אותו עבורכם.

03. עיצוב מהפכני

תנו לחברת וובסטיק להוציא אתכם מהשגרה. אנחנו נתאים לכם עיצוב מתקדם וייחודי אשר תפור עבורכם באופן אישי תוך שיתוף פעולה עם כמה מבתי העיצוב המקצועיים ביותר שיש, או לחילופין נאתר עבורכם את התבנית המושלמת. אנחנו בטוחים שתאהבו.

04. קריאטיב וליווי

גם אם הרעיון שלכם עדיין לא אפוי עד תומו, צוות הקריאייטיב של חברת וובסטיק ייקח אותו צעד נוסף קדימה וימצא יחד איתכם את הדרך הטובה ביותר להוציא אותו לפועל.

  1. עמידה בזמנים: חברת וובסטיק הציבה לה למטרה וכערך עליון לעמוד בכל זמן ויעד אשר הובטח ללקוחותיה.
  2. איכות ללא פשרות: בחברת וובסטיק אנחנו מבינים את חשיבות השמירה על איכותו של כל פרויקט, ומסיבה זו אנו מקפידים על מקצועיות וניסיון עתיר בתחום אצל כל אחד ואחד מעובדי החברה.
  3. עמידה במילה: חברת וובסטיק מחויבת לעמוד בכל הבטחה נאמרה או נכתבה על ידה.
  4. יחס אישי: עבור חברת וובסטיק כל לקוח הינו נכס יקר ערך. מסיבה זו אנו דואגים לטפח מערכת יחסים אישית וחמה, בנוסף ליחסים המקצועיים והקורקטיים.
  5. זמינות: בוובסטיק מבינים כי אחד הדברים החשובים ביותר ללקוחותינו הינו הנגישות בכל זמן, ושמירה על קשר ישיר ומתמיד. חברת וובסטיק מחויבת לשמור על נתיב תקשורת פתוח וזמין בינינו לבין לקוחותינו בכל שעות היממה.

בחר את המסלול המתאים לך

קיימות מספר דרכים שונות בהן נוכל להגיש לכם את האתר שתרצו, ולכל דרך המסלול שלה. אתם מוזמנים לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר – כדוגמה, ריכזנו עבורכם את שלושת המסלולים העיקרים: