• Twitter
 • Twitter
 • Twitter
 • Twitter
משרד: 03-5278080 שלחו לנו דוא"ל   

הצוות שלנו

הצוות שלנו

שי סקנדרני

שי סקנדרני

מנכל וובסטיק

שי סקנדרני בעל ניסיון משולב של מדעי המחשב ושיווק.לאורך שנות עבודתו הרבות בתעשייה צבר ידע והבנה נרחבים בעבודה מול לקוחות ופרויקטים שיווקיים מרובים. אוהב ליזום וליצור, ובעיקר אוהב את מה שהוא עושה מרצה לשיווק במכון הטכנולוגי חולון וייסד את חברת וובסטיק כדי לספק  חממת פיתוח אפקטיבית עבור חברות ועסקים

גל איש שלום

גל איש שלום

CTO ושותף

גל איש שלום, מחובר למחשב מגיל צעיר, בעל ניסיון עשיר בפיתוח מערכות מידע, שליטה ובקרה ואתרי אינטרנט. תכנן פיתח והטמיע מערכות בשירותו הצבאי, לשעבר תכניתן בכיר בנס טכנולוגיות בפרויקט BI של חטיבת המבצעים וכיום מנהל את תחום הפיתוח בוובסטיק. חובב תלת מימד ואנימציה, מרצה לפילוסופיה ורקדן לעת מצוא

  מורן יגאלי

  מורן יגאלי

  מנהלת פרויקטים

   כמנהלת פרויקטים מורן לוקחת חלק בכל שלבי הפרויקטים השונים בחברה, החל מאפיון פרויקט ועד הגשת מוצר  מוגמר לאחר בדיקות ללקוחותינו המרוצים. עובדת באופן שוטף מול לקוחות החברה, הצוות המקצועי שלנו וחברות העיצוב. זאת כדי לתת ללקוחות את המענה המלא, המהיר והטוב ביותר שאפשר.

   ענבל גודייקין

   ענבל גודייקין

   מנהלת משרד

   מאחורי כל משרד מוצלח ישנה אשה מוצלחת שגורמת להכל לעבוד .נכון ובאופן מסונכרן. ולנו יש את הטובה מכולן, ענבל גודייקין היא למעשה עמוד השדרה האדמיניסטרטיבי של וובסטיק, אחראית לדאוג לכל צורכי המשרד השונים וגם   ללקוחות החברה הרבים בעת הצורך, ועל פיה יישק דבר במשרד שלנו.

   המקצוענים שלנו

   המקצוענים שלנו

   תוכניתנים

   צוות התוכניתנים של חברת וובסטיק מסוגל לפתח ולהוציא לפועל כל פרויקט שיעלה על רוחכם. אנשי הצוות שלנו מקצועיים ומיומנים, חדורי מטרה, ועומדים בכל אתגר מבלי להסס, ואנו מתאימים עבור כל לקוח את האנשים המתאימים לו ביותר, באופן אישי ומוקפד, על מנת לפתח עבור העסק שלך את האתר שאתה באמת צריך.

   צ'ייסר

   צ'ייסר

   קבלת אורחים

   צ’ייסר שלנו ממונה על קבלת האורחים במשרד ועל ריחרוחם, אחראית ליטופים והתרפקויות, ותפקידה העיקרי הוא להנעים את דקות הפנאי של העובדים על ידי איסוף כדורים ברחבי המסדרון והשבתם לזורק. בנוסף, צ’ייסר גם מפקחת על פירורים שנופלים על הרצפה, ומוודאת שלא שוכחים להוציא אותה לסיבוב לפחות פעמיים בשעות העבודה.

     


    כוח אדם מיומן, מקצועי ומנוסה

    חברת וובסטיק בוחרת בקפידה ובמיומנות את כוח האדם המתאים ביותר עבור כל פרויקט, על פי היכולות והניסיון הקיימים,

    וזאת על מנת לספק עבורכם את הפרויקט בצורה היעילה, המקצועית והמתאימה ביותר לכם.

    ניסיון עשיר ומגוון

    ההתמחות והניסיון של חברת וובסטיק במתן פתרונות יצירתיים ומקצועיים עבור לקוחותינו, ובפיתוח אתרי האינטרנט המותאמים ביותר עבור בתי העסק שלהם, משפיעה ישירות על חוויית לקוח והמוצר הסופי שלכם. השילוב המבטיח של ידע וניסיון רב, אותם צברנו לאורך מאות פרויקטים,  מאפשר לנו לספק לכם  את השרות הטוב ביותר עבורכם.

    יחס אישי וחברי

    הלקוחות של חברת וובסטיק הם הרבה מעבר ללקוחות – מבחינתנו הם גם שותפים לדרך וחברים לתהליך, וכך אנו בוחרים אותם.

    רבים מלקוחות החברה מוצאים עצמם יושבים איתנו על כוס בירה טובה ומתייעצים גם בתחומים ונושאים שמעבר לתחום העבודה, דלתנו שלנו תמיד פתוחה לכולם, אחרי הכל, בדיוק בשביל זה אנו באים לעבודה בבוקר.